Blue Stinger capsules

Stát záchytu Austrálie
Regulační agentura TGA
Typ nelegální přípravek
Podnět
Kde byl zachycen Austrálie
Datum vyřízení 27. srpen 2013
Indikační skupina Léčba erektilní dysfunkce

Deklarovaný obsah

Nelegální přípravek s obsahem nedeklarované léčivé látky.

Podrobnosti

Na základě provedených laboratorních analýz bylo zjištěno, že přípravek obsahuje nedeklarovanou léčivou látku: sulfoaildenafil.
Přestože tento výrobek nebyl v ČR zachycen, vždy existuje určité nebezpečí, a to především díky častým nelegálním internetovým nabídkám.

Další informace

  • Padělané a nelegální přípravky představují závažnou hrozbu pro lidské zdraví.
  • U padělků a nelegálních přípravků není možné hovořit o účinnosti, kvalitě a hlavně bezpečnosti.
  • Každý, kdo nakupuje léky pomocí nelegálních nabídek, se vystavuje riziku poškození vlastního zdraví a stává se možnou obětí.

Při užívání přípravků na posílení mužské erekce (přípravky s obsahem sildenafilu, tadalafilu, vardenafilu) je nutné vždy posoudit zdravotní stav pacienta, zvláště kardiovaskulární funkce, neboť sexuální aktivita s sebou nese jisté riziko srdečních příhod. Při používání přípravku bez dohledu lékaře, existuje nebezpečí:

  • závažných kardiovaskulárních příhod včetně infarktu myokardu, nestabilní anginy pectoris, náhlé srdeční smrti, komorové arytmie, krvácení do mozku (cévní mozkové příhody), přechodných ischemických atak, vysokého a nízkého krevního tlaku, bolesti na hrudi, palpitace (bušení srdce), tachykardie (zrychlená srdeční činnost), poruchy zraku, 
  • poruchy zraku a případy náhlého zhoršení nebo ztráty sluchu.

Odkazy

http://www.tga.gov.au/safety/alerts-medicine-blue-stinger-130827.htm

Informace o správném nakupování léků a doplňků stravy na Internetu naleznete na http://www.nebezpecneleky.cz/nakup-na-internetu.

« Zpět

 
Dodavatel portálového řešení QCM, s.r.o.