HUMIRA 40 MG/0,8 ML, INJ SOL, 2x0,8ML

Stát záchytu Bulharsko
Regulační agentura BDA
Typ padělek
Číslo šarže 56105XH09
Podnět
Kde byl zachycen Bulharsko
Datum vyřízení 4. červenec 2016
Indikační skupina

Deklarovaný obsah

Podrobnosti

Vnější obal podezřelého balení je označen číslem šarže 56105XH09 s dobou použitelnosti 07/2017 a je v bulharské jazykové verzi. Předplněné injekční stříkačky jsou označeny odlišným číslem šarže 51069XH08 s odlišnou dobou použitelnosti 02/2017.

Další informace

Dle sdělení držitele rozhodnutí o registraci, společnosti AbbVie Ltd., Maidenhead, Velká Británie, nebyly předmětné šarže určeny pro trh ČR. Výše uvedené šarže nebyly identifikovány v pravidelných hlášeních dodávek distribuovaných léčivých přípravků.

Léčivý přípravek Humira 40 mg, sdr. inj. sol. 2x0,8mlx40mg I je v ČR registrován centralizovaným postupem (EU/1/03/256/003) a je určen k léčbě polyartikulární juvenilní idiopatické artritidy, entezopatické artritidy, Crohnovy choroby a ložiskové psoriázy.

 

  • Padělané a nelegální přípravky představují závažnou hrozbu pro lidské zdraví.
  • U padělků a nelegálních přípravků není možné hovořit o účinnosti, kvalitě a hlavně bezpečnosti.
  • Každý, kdo nakupuje léky pomocí nelegálních nabídek, se vystavuje riziku poškození vlastního zdraví a stává se možnou obětí.

Odkazy

 

Informace o správném nakupování léků a doplňků stravy na Internetu naleznete na http://www.nebezpecneleky.cz/nakup-na-internetu.

Co dělat v případě podezření na nelegální nabídku léku?

« Zpět

 
Dodavatel portálového řešení QCM, s.r.o.